Українська спілка психотерапії та консультування

Українська спілка психотерапії та консультування

Професійні тексти гіпнотичних медитацій та візуалізацій для навчання та роботи з клієнтамипонад 300 текстів медитацій для дорослих та дітей

Illustration


Ці медитації допоможуть вам:

● Отримайте зручний доступ до медитацій, з можливістю скачування, роздруковування та змінення● Допомагайте іншим бути присутніми, співчутливими та стійкими ● Додайте нового в свою практику● Швидко додавайте нову послугу у свій бізнес

Автор, редактор та укладач

АРТЕМ ФЕДОРОВ

Мене звати Артем Федоров. Вже більше 17 років я використовую гіпноз, медитації та керовану візуалізацію у свої практиці. За 17 років досвіду я назбирав більше 300 сценаріїв, які допомагають мені в роботі. Я не тільки використовую гіпноз та медитації в своїй роботі, але і навчаю цьому методу своїх колег. В процесі навчання я помітив, що початківцям інколи важко самому сформувати сценарій медитації і тому інколи дуже корисно та зручно використовувати вже готові сценарії як є, або змінювати їх «під клієнта». Саме ця ідея допомогла мені створити «Сценарії» в зручному каталогізованому вигляді.В каталозі ви знайдете більше 300 сценаріїв для дорослих і дітей для будь яких випадків. Вірю, що цей безцінний скарб стане вам у пригоді на довгі роки в вашій практиці.
З повагою,Артем Федоров

Illustration
Illustration

Як готові медитації допоможуть вам? 

⭐ зручна класифікація;⭐ широкій вибір тем, під будь-який запит;⭐ легко завантажити;⭐ готові скрипти заощаджують ваш час;⭐ їх можна адаптувати «під себе» або використовувати як є;⭐ окремо медитації для дорослих і окремо для дітей;⭐ потужна «шпаргалка» для кожної консультації, тренінгу, психотерапії. 

Як готові медитації допоможуть вашим клієнтам? ⭐ зручна класифікація; медитації мають спеціальні терапевтичні образи та речові формули, що м’яко але потужно впливають на підсвідоме;⭐ медитації та скрипти розслабляють та зміцнюють нервову систему клієнта, що само по собі має цілющий ефект;⭐ позитивні навіювання змінюють негативну систему мислення та деструктивні програми на конструктивні підсилюючі внутрішні переконання;⭐ 45% клієнтів отримують значний позитивний ефект вже після першої медитації;⭐ в середньому 85% клієнтів отримують стійкі позитивні зміни після 8 сеансів медитацій; 

Що кажуть наші клієнти, які вже використовують у роботі скрипти медитацій

Спробуйте і ви - тільки зараз знижка 75%

«Сценарії допомогли мені заощадити час, і мені подобається, що вони охоплюють багато тем, тому що я можу вибрати те, що меді потрібно для роботи (особливо тому, що в цей час ми всі маємо унікальний, спільний глобальний досвід) і надавати своєчасні сценарії для моїх клієнтів».

Illustration

Вероніка Гриненко

психологиня, психотерапевтка

«Я використовував ці сценарії для створення відео для своїх курсів, і я отримав від них неймовірні позитивні відгуки. Клієнти кажуть, що це їм дуже допомогло, і це було саме те, що вони хотіли почути в той момент».

Illustration

Василь Стьопін

гіпнолог

«Іноді в роботі може виникати творча криза. Ваші сценарії керованих медитацій допомогли стимулювати свіжість моєї творчості та були предметом позитивних відгуків від учасників моїх щотижневих сеансів».

Illustration

Едуард Фінченко

психолог, психотерапевт

«Ваші медитації допомогли мені перетворити більше людей із мого списку розсилки на клієнтів. І в результаті використання ваших сценаріїв мої клієнти краще справляються зі стресом і почуваються більш розслабленими».

Illustration

Людмила Остапчук

психологиня

Ці 300+ текстів медитацій для вас підходять, якщо...

🍀 Ви прагнете нових, надихаючих практик, щоб допомогти іншим 🍀 Ви хочете додати більше різноманітності до ваших медитацій 🍀 Вам потрібно заощадити час🍀 Ви вчитель, тренер або терапевт, який веде інших у медитаціях 🍀 Ви підприємець, тренер або вчитель, який хоче поділитися медитаціями зі своєю зростаючою спільнотою

Illustration

Що ви можете робити з цими 300 сценаріями керованої медитації?а також що не можна

ОСЬ ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ:
✅ Можете завантажити їх на будь-який пристрій.✅ Можете змінити їх «під себе» або читати як є.✅ Можете використовувати їх для себе або у терапевтичній роботі з клієнтами.✅ Ви можете читати їх вголос для окремих осіб або груп.✅ Ви можете використовувати ці сценарії керованої медитації, щоб створювати аудіо, відео або курси, які можна продавати та ділитися.

ОСЬ ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ:
❌ Ви не можете передавати ці файли третім особам.❌ Ви не можете перепродавати ці файли як є, або в зміненому вигляді під своїм брендом.❌ Замінювати медичну допомогу на ці медитації. Медитації не є лікарським засобом і не виключають медичну допомогу в разі необхідності такої. 

Що ви отримаєте з покупкою...

   Моментальний доступ до 300+ вордовських файлів, кожен з яких містить унікальний сценарій медитації на окремій платформі з персональним кабінетом.
  Класифіковані медитації по темам
  Легкодоступні медитації пдготовані до читання. У кожної медитації прописана ціль, сторінка, та назва
  Медитації для дорослих та дітей окремими файлами.

Вартість медитацій

Зазвичай медитації коштують 6000 (150$) за ці 300+ сценаріїв керованої медитації, але зважаючи на події, що зараз відбуваються в Україні, я хотів допомогти, де міг, тому вирішив запропонувати ці сценарії зі знижкою 75% — лише 1499 гривень (40$).
Ця спеціальна знижка буде діяти лише місяць, і незабаром я повернуся до звичайної повної ціни. Отож, обов’язково придбайте ці 300+ сценаріїв медитації зараз, поки я все ще пропоную знижку 75% — лише 40 доларів.


Російська версія

6000 грн1499 грн


300+ медитацій

Безлімітний доступ


Українська версія

6000 грн1499 грн


300+ медитацій

Безлімітний доступ


Дві мовні версії

10000 грн2024 грн


300+ медитацій на двух мовах

Безлімітний доступ


Важливе про придбання медитацій1.⁠ ⁠На сайті є кнопка "придбати". 2.⁠ ⁠Виберіть мову, якою хочете зробити покупку. І натисніть кнопку «Придбати».3.⁠ ⁠Система переведе вас на сторінку оплати. 4.⁠ ⁠Введіть свої дані. ОБОВ’ЯЗКОВО!!! вкажіть правильний e-mail. На нього буде надіслано посилання доступу. 5.⁠ ⁠Якщо ви використовуєте Google Pay або Apple Pay, переконайтеся, що у вас є доступ до e-mail, які зазначені в ваших платіжних системах, бо інколи система надсилає посилання доступу саме туди. 6.⁠ ⁠Потім перейдіть на введений вами e-mail, там з'явиться посилання доступу. 7.⁠ ⁠Інколи, лист може опинитися в папці СПАМ.8.⁠ ⁠У разі виникнення технічних проблем, будь ласка, напишіть на мій e-mail: .moc.liamg%40289akmoytra

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

 • Як я можу використовувати ці 300+ сценаріїв керованої медитації? (І що я не можу з ними зробити?)

  Ось, що можна робити:- Можете завантажити їх на будь-який пристрій.- Можете змінити їх «під себе» або читати як є.- Можете використовувати їх для себе або у терапевтичній роботі з клієнтами.- Ви можете читати їх вголос для окремих осіб або груп. - Ви можете використовувати ці сценарії керованої медитації, щоб створювати аудіо, відео або курси, які можна продавати та ділитися.
  Ось, чого не можна робити:
  - Ви не можете передавати ці файли третім особам.
  - Ви не можете перепродавати ці файли як є, або в зміненому вигляді під своїм брендом.
  - Замінювати медичну допомогу на ці медитації. Медитації не є лікарським засобом і не виключають медичну допомогу в разі необхідності такої.

 • Чи можу я змінювати сценарії?

  Ви можете змінювати сценарії «під себе», або під клієнтський запит. Але ви не можете поширювати ці медитації в зміненому або оригінальному вигляді в форматі будь-яких текстових файлів. 

 • Чи є 300+ сценаріїв керованої медитації буддистськими? Вони релігійні?

  Ні, усі ці сценарії є світськими медитаціями, що ґрунтуються на фактах, і призначені для психотерапевтичної роботи з несвідомим клієнта. 

 • Ці медитації лише для дорослих? Чи є окремі медитації для дітей?

  Ви отримаєте окремі файли для дорослих і окремі файли для роботи з дітьми. В кожній медитації для дітей зазначений вік, з якого можна працювати. Деякі з дитячих медитацій також можна застосовувати і для дорослих. 

 • Чи замінюють медитації медичне лікування? 

  Медитації не замінюють медичне лікування і не являються медичним засобом. У разі потреби ви маєте скерувати себе або свого клієнта звернутися за медичною допомогою. Ви несете відповідальність за те, як і яким чином ви використовуєте данні медитації. 

 • Скільки тривають сценарії?

  Деякі сценарії тривають 10-15 хвилин, деякі тривають біля години. Все залежить від ваших творчих здібностей та манери використання подібних практик. 

 • Чи можна читати медитацію у супроводі з музичним фоном?

  Так, медитації можна поєднувати з музичним супроводом на ваш власний розсуд. 

 • У якому форматі є сценарії? 

  - 300+ вордовських файлів, кожен з яких містить унікальний сценарій медитації;
  - Медитації легко читати, зверху кожної медитації – її ціль, сторінка, та назва, щоб ви не розгубилися;
  - Медитацій класифіковані окремими папками по темам;
  - В кожній папці медитації викладені загальним текстовим файлом (всі в одному файлі) і окрема медитація в окремому текстовому файлі;
  - Окремо медитації для дорослих і окремо для дітей;

 • Коли і як надходять сценарії? Коли я отримаю їх після замовлення?

  Усі медитації розміщені на онлайн-платформі, до якої ви отримаєте власний персональний доступ відразу після оплати автоматично. Нічого не буде відправлено поштою. Ця програма на 100% цифрова, а це означає, що ви можете завантажити все в цій програмі з платформи.
  Лист з доступом надійде з e-mail: .ymedaca.eslupdnes%40sesruoc
  Будь-ласка, перевірте папку Промоакції та Спам, бо лист може потрапити і туди.

 • Чи можу я завантажити сценарії та зберегти їх на своєму комп’ютері? Чи працюватимуть вони з моїм мобільним телефоном? Чи працюватимуть вони на моєму планшеті?

  Ви можете читати медитації в програмі, до якої ви отримаєте доступ, або завантажити на свій пристрій. Важливо, щоб ваш пристрій підтримував читання Word файлів.
  Крім того, у нашої освітньої платформи є окремий застосунок, який ви можете завантажити собі на телефон.

Адреса

Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 9, кв.34

Телефон

+ 3 067 255 79 21 (Viber, TG, WhatsApp)

E-mail

moc.liamg%40289akmoytra

Публічна оферта, Гарантії користувача та Політика конфіденційності

Дисклеймер

Напишіть нам: 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with